Cvičení
Cvičíme s vlastní vahou, posilujeme, protahujeme, napravujeme

SM systém MUDr. Smíška

MUDr. Smíšek se již řadu let věnuje rehabilitaci jak špičkových sportovců, tak široké veřejnosti v nejrůznějších kategorií. Pomáhá protáhnout záda, napravit krční páteř či vyhřezlou ploténku.

Balanční cvičení

Balanční cvičení využívá různé podložky, malé a velký míče. Cílem je udržet "balanc" neboli rovhováhu. Při cvičení tak zapojujete celé tělo a přirozeně ho posilujete vlastní vahou bez posilovny. 

FLOWIN 

Cvičení je složeno z velké desky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty. V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla.

Qi Gong

Qi Gong nebo také Čchi kung je cvičení staré Číny, které jemným způsobem posiluje a protahuje tělo, navozuje pocit jednoty a klidu a nechává proudit energii. Pomáhá také při samoléčebných procesech.


Kurzy se opakují celý rok mimo letní prázdniny. každé pondělí od 18:00 ve Sportcentru Hector, Malešická 655/59C, Malešice Praha 10.

Co se právě cvičí najdete zde.

Pokud kurz není zcela naplněn a jsou tedy volné pomůcky, lze se hlásit individuálně podle počtu volných pomůcek za 150,-Kč. I zde je nutná sms rezervace na 607 928 783.

10 týdenní kurzovné 1200 Kč uhraďte nejméně 7 dní před začátkem kurzu na účet společnosti 2701276623/2010 FIO, jinak je rezervace neplatná.

Máte zájem s námi začít cvičit? Přihlašte se.


Podívejte se na video MUDr. Smíška, autora této slavné metody cvičení