Skupinové a individuální kurzy hubnutí
Kombinace koučinku, skupinové podpory a zkušené lektorky

Skupinové a individuální kurzy hubnutí - cvičení, zdravá strava a hlavně koučink

Proč je vlastní plán důležitější, než školení? 95% z nás už v minulosti nějakou dietu více méně drželo. Měli jsme různé důvody. Estetika, zdraví, vztahy. Média nás masírují informacemi ze všech stran, je tudíž téměř nemožné, nevědět, co je zdravé a hubnutí prospěšné. Všichni to víme. 

To, proč nehubneme i když víme, co máme jíst je, že se nezaobíráme tím, jak implementovat tyto znalosti do svého životního stylu. Kde vzít čas na cvičení, jak často budu nakupovat, jak zkombinuji svou dietu s ostatními členy v rodině, budou jíst totéž moje děti, jak přežít oslavu a nepřibrat přes svátky? V neposlední řadě je i poznání, jak se mi to stalo. Proč mám tedy doopravdy zhubnout a jak to udělám, jsou nejdůležitější otázky, které si každý z nás musí upřímně položit, aby byl skutečně úspěšný. Náš kurz vám nabízí všechny tři složky najednou.

Cvičíme a zkoušíme různé styly cvičení, abychom našli to, co nás možná baví a my to ještě neobjevili. Dostaneme informace o tom, jak věci v těle fungují a co máme nakupovat i jíst a kdy je na co vhodná doba. A to nejdůležitější je budeme stavět nový udržitelný plán

Prvních 10 týdnů kurzu je důležitých kvůli hubnutí a druhá polovina kvůli upevnění nových návyků a získání pocitu kontroly. Tento unikátní koncept vznikl na základě potřeby delší opory již absolvujících klientů, kteří v některých případech šli do kurzu dvakrát a více, protože si uvědomili, že je pro ně důležitý delší dohled a skupinová podpora.

Učím klienty nejnovějším poznatkům o zdravém životním stylu a výživě. Vedu je originálním způsobem pomocí koučovacích sezení k převzetí zodpovědnosti, nastavení reálných cílů. Tento tip kurzu je určen všem, kteří chtějí nejen zhubnout, ale i trvale změnit životní styl. Protože my, pokud se změníme, změníme nejen svá těla, ale i životy. S výměnou šatníku se mění i naše vidění světa. S faktem, že my a nikdo jiný, jsme ztloustli, přebereme zodpovědnost za své tělo a my také zhubneme. Získáme mimo jiné i lepší zdraví, což se vždy objeví na hodnotách krevního rozboru a tlaku. Krom estetického přínosu se nám navrátí sebevědomí a pocit, že jsme to my, kdo řídí svůj osud, ne jeho oběti.

Co kurz zahrnuje

20 týdnů skupinových sezení s kognitivně behaviorální terapií obezity (dále již jen KBT) - pěkně krok za krokem spolu změníme vaši postavu, budeme společně cvičit pod vedením zkušené lektorky.

  • Tato metoda nám pomůže pochopit metabolické procesy v těle a jejich dopad na naši výslednou váhu. Naučí nás orientovat se v potravinách, definovat naše špatné stravovací a pohybové návyky. Pojmenuje chyby a koučink nám pomůže toto změnit.
  • Koučink- strategické myšlení. Cílem této techniky je, aby si každý účastník vytvořil vlastní individuální program, stanovil cíle a převzal za ně zodpovědnost, naučil se přirozené sebekontrole, uvědomil si psychické podněty. Jedině tak bude schopen a lépe připraven na změnu životního stylu.
  • Kapacita max. 10 účastníků.
  • 20 týdnů skupinového cvičení s instruktorem. Společně se učíme, společně vymýšlíme nový plán, společně cvičíme. Cvičení budou různorodá. Od malých míčků, přes kruhový trénink až po flowin (veškeré potřeby ke cvičení si vždy půjčujete, vlastní vybavení není nutné). Cvičení přizpůsobuji zdravotnímu a fyzickému stavu cvičících.
  • Čekají vás Vánoce, oslavy nebo pracovní večírky? 20 týdnů společného hubnutí je dostatečně dlouhá doba, která vám pomůže překonat nástrahy každodenního života, které se naučíte zvládat a vyhnete se tak jo-jo efektu.

Termíny a místo konání kurzu: 

1. KURZ A - budova knihovny

pondělky 9-12 hodin, Praha Horní Počernice - budova městské knihovny Náchodská 754

nový termín od 4. ledna 2020

  • prvních 10 týdnů se vždy sejdeme na 3 hodiny (2 hodiny teorie a 1 hodina cvičení),  následujících 10 týdnů pak cvičíme každý týden 1 hodinu, ale teoretické bloky 2 hodiny jsou jen každý druhý týden: celkem spolu strávíme 50 hodin a 20 týdnů

2. KURZ B - rodinné a komunitní centrum MUMraj

středy 17-20 hodin, Praha Horní Počernice - budova rodinného a komunitního centra MUMraj, Mezilesí 2058/6

začínáme 6. listopadu  2019 - 25. března 2020 (25.12., 1.1.)

  • prvních 10 týdnů se vždy sejdeme na 3 hodiny (2 hodiny teorie a 1 hodina cvičení), následujících 10 týdnů pak cvičíme každý týden 1 hodinu, ale teoretické bloky (2 hodiny) jsou jen každý druhý týden: celkem spolu strávíme 50 hodin a 20 týdnů

Od ledna 2020 připravujeme další termíny - pokud máte zájem, dejte mi vědět monika.zajickova@zemedary.cz.

Cena kurzu: 7 125 Kč  (nejsem plátce DPH, vystavím vám fakturu)

zahrnuje: kurzovné, materiály, zapůjčení pomůcek na cvičení, nápoje

Storno poplatky

Více než 30 dní před začátkem kurzu vrácení 100 % kurzovného

29 - 14 dní před začátkem kurzu vrácení 50 % kurzovného

Méně než 14 dní vrácení 0 % kurzovného

V případě vážných a oprávněných důvodů je dle dohody a kapacity možný přechod do jiného kurzu. Žádost o zrušení účasti v kurzu je nutné poslat emailem na monika.zajickova@zemedary.cz a vyčkat potvrzení lektorkou.

V ceně není hlídání dětí (pokud bude vaše dítko hodné, je možné ho po dohodě vzít s sebou).


Máte za sebou spoustu nefungujících diet, které vedly ke krátkodobému úbytku váhy, ale po skončení dietního režimu jsou kila zpět? Pak je čas změnit své nastavení v hlavě a konečně se pohnout z místa. Přijďte mezi nás, věčné začátečníky, kteří chtějí konečně zhubnout a nejen hubnout.

více informací a objednání na tel. 607 928 783 nebo monika.zajickova@zemedary.cz

Věděli jste, že některé pojišťovny přispívají na kurzy hubnutí v rámci svých preventivních a benefitních programů? Nezapomeňte si tu svou prověřit a uložit si účet od nás!

Chcete opravdu zhubnout?

Vyplňte všechny údaje a můžeme začít

Proč se mnou zhubnete?

Dlouhá léta jsem s klienty rehabilitovala, často ke mě chodili s bolestmi zad, krční páteře, problémy s plotýnkami. Když se jim podařilo snížit váhu, bolesti odcházely téměř samy. K cvičení a rehabilitacím jsem si postupně přidala i znalosti oblasti zdravé výživy a kurzy hubnutí byly na světě. Pocházím z Ústí nad Labem, kde mi kurzy hubnutí prošly stovky účastníků. Jak šel život a já měla potřebu se nadále rozvíjet, začala jsem se věnovat koučinku (osobnímu i profesnímu) ....a přidala do kurzů hubnutí ty nejlepší koučovací techniky, protože co si budeme povídat, hubnutí je zejména v hlavě. A tak vznikl unikátní kurz, který kombinuje znalosti zdravé výživy, efektivního hubnutí, cvičení pod dozorem odborníka a hlavně koučovacích metod, které vám pohomou přenastavit vlastní já, které za vašimi kily navíc stojí...

To jsem a já a moje největší kalhoty
To jsem a já a moje největší kalhoty