Cvičení

Cvičíme s vlastní vahou, posilujeme, protahujeme, napravujeme

SM systém MUDr. Smíška (stabilizace a mobilizace páteře prostřednictví cvičení s gumou)

MUDr. Smíšek se již řadu let věnuje rehabilitaci jak špičkových sportovců, tak široké veřejnosti. Tuto metodu již dlouhá léta předáváme našim klientům prostřednictvím 10 týdenních kurzů.

Balanční cvičení

Balanční cvičení využívá různé podložky, malé a velký míče. Cílem je udržet "balanc" neboli rovnováhu. Při cvičení zapojujete nejen celé tělo, ale především vnitřní stabilizační systém.  Cvičení vede k správnému držení těla, svalové rovnováze a prevenci civilizačních chorob pohybového aparátu.

FLOWIN 

Multifunkční tréninkový systém pocházející ze Švédska, kde byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN® dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost vašeho těla. 

Qi Gong

Qi Gong nebo také Čchi kung je cvičení staré Číny, které jemným způsobem posiluje a protahuje tělo, navozuje pocit jednoty a klidu a osvobozuje zablokovanou energii a nechává jí opět svobodně proudit. Je kombinací cvičení ve stoje a meditace.


Kurzy se opakují celý rok mimo letní prázdniny. každé pondělí od 18:00 ve Sportcentru Hector, Malešická 655/59C, Malešice Praha 10.

Co se právě cvičí najdete zde.

Pokud kurz není zcela naplněn a jsou tedy volné pomůcky, lze se hlásit individuálně podle počtu volných pomůcek za 150,-Kč. I zde je nutná sms rezervace na 607 928 783.

10 týdenní kurzovné 1300 Kč uhraďte nejméně 7 dní před začátkem kurzu na účet společnosti 2701276623/2010 FIO, jinak je rezervace neplatná.

Máte zájem s námi začít cvičit? Přihlaste se.


Podívejte se na video MUDr. Smíška, autora této slavné metody cvičení