Reference

Psychoterapie

Dobrý den, tak já už bydlím sama. Ještě nemám asi vyhráno a hodně mě toho čeká, ale jsem na ty nejlepší cestě se z těhle doslova "sraček" dostat. Pořád jsem si opakovala co jste mi řekla. Nemůžete dělat to stejné dokola a čekat jiný výsledek. A měla jste pravdu. Myslím že si neumíte ani představit jak velkou zásluhu na tom všem máte vy, i přes to že jsme spolu už dlouho nemluvili. Za vše vám ještě jednou moc děkuju. 

Veronika S. 20.7. 2023

Milá Veroniko, jsem na vás tak moc moc moc pyšná. Vždy jsem ve vás věřila. Vždy mě uchvátí příběh chytré ženy, která měla těžký start a nevzdala to. Dobrý život se skládá z dobrých rozhodnutí!

Vaše Monika

Profesní koučink

Reference:

Paní Monika Zajíčková je nejen velmi příjemným a otevřeným člověkem, ale především fundovaným odborníkem v oblasti koučování. Je jí vlastní empatie a zároveň profesionální nadhled, s nímž může svým klientům pomoci s řešením mnohých problémů a podpořit je při cestě za jejich životními a profesními sny. Paní Zajíčkovou všem velmi doporučuji.

Iveta Z.  14. 5. 2021


Kurzy hubnutí

Dobrý den, mých shozených 6 kg během 5 měsíců dává kurzu na vysvědčení jedničku. Uznání si zaslouží i moje spoluhubnoucí kolegyně a především naše výborná lektorka, která nás podržela i v nepříznivé době koronaviru. Svými obsáhlými znalostmi značně rozšířila moje zkušenosti se zdravou a vyváženou stravou a zdravým životním stylem vúbec. Za mě tedy děkuji a tleskám. Rozhodně budu v tomto směru pokračovat. Andrea a Stanislava


Změna je život?

Život je plný změn, ale někdy není síla a vize změnu či proměnu uskutečnit. V takovém duševním a psychickém stavu jsem se nacházela i já, když jsem se dostala do rukou paní Moniky. Byla jsem manželka, matka, uklízečka, kuchařka, podřízená všemu a všem. Díky paní Monice jsem postupně procitla a začala jsem být také žena a kamarádka. Naučila jsem se rozpoznávat situace a také lidi kolem sebe. Nebylo to lehké, ale postupovala jsem kupředu. Paní Monika mi ukazovala možnosti a pod jejím vedením jsem postupně přicházela na řešení situací, jak z minulosti, tak ze současného života. Nikdy mě nevedla za ruku, ale vždy kráčela vedle mě, připravená se mnou analyzovat a rozebrat vše tak, abych si na věci přicházela sama a dokázala je zcela pochopit a prožít. Díky ní dnes kráčím pevněji a dokážu čelit různým situacím - jak nepříjemným, tak i příjemným. Dnes dokážu obhájit svá rozhodnutí a postupně se mi vrací i sebevědomí a sebeúcta. Je to moc fajn, když dokážete přijmout kompliment bez toho, že byste si mysleli, že ten, kdo vás chválí to dělá pouze proto, že od vás něco potřebuje, nebo z lítosti. Tohle všechno obrátilo můj život na hezkou cestu a já se nebojím po ní jít.

Díky Moniko

Jana S. - žena domácnosti  


Problémy s dospívajícími

Všechno skvělé. Sezení mi dala opravdu nový směr. Hlavně jsem s její pomocí našla vlastní způsob řešení. Je fajn nahlédnout do problémů i z té vnější strany. Individuální přístup, což je super. Všem mohu doporučit.

Pája Honzátková 18 let


Změna úhlu pohledu ukáže realitu v novém světle.

"Děkuji tam nahoru, že mne poslal právě sem a právě dnes!" Jsou věci, co v podvědomí víme..., ale potřebujete nějakého anděla strážného, který nám pomůže si to uvědomit. "Ten jste pro dnešek vy, Moniko. Děkuji Vám!" Jo a taky děkuji za dárek k Vánocům. Moc ráda přijdu zase.

Radka Navrátilová


Komplexní proměna pracovního i životního stylu.

Moniku Zajíčkovou jsem vyhledal, protože jsem se mnoho měsíců potýkal s bolestmi páteře. Velmi oceňuji, že na člověka nahlíží jako na komplexní bytost, což mnoho odborníků dnes nepraktikuje. Bylo znát, že má léty praxe ověřené zkušenosti. Pomocí koučinku jsme našli pravděpodobnou příčinu mých potíží. Začal jsem žít podle jiného - šetrnějšího scénáře. Zhubl jsem, přizpůsobil jsem si pracovní prostor a respektoval KONEČNĚ svůj zdravotní stav. Doporučenou metodu SM SYSTEM MUDr. Smíška jíž jsem začal za jejího dohledu, zprvu raději dozoru :-) cvičit, mi umožnila znovu nabýt schopnosti nejenom se bezbolestně pohybovat, ale i vykonávat těžkou fyzickou práci. Ještě jednou díky.

Aleš Nebáznivý


Doslova bojová příprava

Jsem velmi spokojen s jejím přístupem. Vždy mi připraví na sportovní sezonu. Doporučuji všem sportovcům.
Jároslav Hodina - mistr světa v karate 2012


Bolavé rameno

Dobrý den paní Zajíčková, chtěla bych Vám moc poděkovat za to levé rameno, které jste mi dala do kupy během pouhých dvou návštěv. Jiní to nedokázali za celý rok a Vy takhle rychle. Co na to říct, jste prostě úžasná!!! V rameni už mi jen křupe, když kroužím rukou, ale naprosto bez bolesti, takže protahuju a procvičuju, kdykoliv si vzpomenu a je mi fajn. Zablokované obratle hrudní páteře se občas ozvou, ale od té doby, co jsem se vrátila z lázní a úkol mýt nádobí dostal (v zájmu mého zdraví) můj drahý, je to podstatně méně častěji. Přítel taky konečně pochopil, že linka je pro nás nízká, a tak se snad bude v dohledné době dít něco i v této oblasti. Ne nadarmo se říká, že všechno špatné, je k něčemu dobré, že? :-))) Ještě jednou moc děkuju (a v koutku duše doufám, že kdyby něco, budu se na Vás smět opět obrátit). Přeji krásný zbytek neděle. 

Klára Koukalová