Proč právě my ženy tloustneme? Přednáška nabitá informacemi a tipy, kde se budete moct ptát na cokoli - bez obalu

03.12.2019

Lámete si hlavu, proč se vám to stalo? Proč zrovna vy máte kila navíc a vaše kamarádka jí plné talíře, když vy tloustnete ze vzduchu? Proč sníte celou tabulku čokolády, když vás naštve šéf? Co jídlem řešíme a umíme to řešit jinak? 

A možná jste úplně na druhé straně, snídáte bílý jogurt, obědváte zeleninový salát a k večeři si dáte jablko....a kila se vás stále drží jako klíště.

Připravili jsme setkání pro ženy, ale rádi uvítáme i muže, kteří se nebojí podívat pravdě do očí. Vyzkoušíte si na vlastní kůži efektivní koučovací metody, které vám otevřou oči a vy zjistíte, co se skrývá za vašimi kily navíc. 

Přijďte zjistit, že zhubnout se dá a bez jo-jo efektu, se skvělým jídlem, sportem, který vás baví, a s čistou hlavou, která je vám dobrým parťákem, který vás motivuje k dalším změnám.

Termín:

Středa 8. ledna 2020

18-19 hodin

Kde: Rodinné a komunitní centrum Mumraj

Vstupné: symbolických 100 Kč

rezervace místa: monika.zajickova@zemedary.cz 

Místo vám budeme rezervovat až po uhrazení vstupného - fakturu vám zašleme. Vstupné je možné uhradit také zakoupením vstupenky přímo v MUMraji.

Kurz vede dlouholetá lektorka kurzů hubnutí a koučka Monika Zajíčková, která sestavila metodu hubnutí, která unikátně pracuje nejen na "kalorických hodnotách", ale zejména na naší hlavě.