WEBINÁŘ ke kurzu Hubneme s kalorickými tabulkami

26.11.2020

Registrace na webinář ZDARMA

Online webinář, který přiblíží kurz Hubneme s kalorickými tabulkami.

Chcete začít a nevíte jak na to? Co mám jíst, abych hubnul/a? Co jsou to kalorické tabulky, jak se s nimi pracuje? Jak naše těla fungují? Potřebuji chodit denně do posilovny? Jak se to stalo, že jsem ztloustl/a?

Tento ukázkový webinář je vhodný pro všechny začátečníky, kteří se odhodlali zhubnout a potřebují podporu. Dozvíte se, jak hubnout skupinově, jak celý kurz funguje, co se naučíte a nezapomeneme na praktické příklady a ukázky. Navíc nakoukneme pod pokličku psychoterapeutických metod, které pomáhají hubnout bez jo-jo efektu.

DATUM:

  • pondělí 7. prosince od 19 hodin (obsazeno)
  • pondělí 14. prosince od 19 hodin (obsazeno)
  • pondělí 4. ledna 2021 od 19 hodin (obsazeno)
  • pondělí 11. ledna 2021 od 19 hodin (obsazeno)

Délka: 30 min přednášky + 15 min prostoru na diskuzi (po skončení přednášky již nebude možné se k přednášce vrátit, vysíláme opravdu živě, přijďte včas)

Po odeslání tohoto registračního formuláře vám pošleme potvrzení vaší registrace - tímto VÁM DRŽÍME MÍSTO, protože na každý webinář přihlašujeme maximálně 12 osob.

Cca 15 minut před začátkem semináře vám emailem pošleme link na online vysílání webináře prostřednictvím Google Meet. Zkontrolujte si tedy svou schránku, případně spam, ať vám nic neunikne.

Technické informace:

Na počítač nebude potřeba nic instalovat, funguje v Chromu i Safari, jen budete potřebovat stabilní internetové připojení. Na mobilu či tabletu budete potřebovat stáhnout plugin (zdarma), proto je jednodušší sednout si k počítači. Je potřeba být přihlášen k vašemu Google účtu.

Těšíme se na viděnou a diskuzi s Vámi :-)