WEBINÁŘ: Konečně hubení? Reaktivní a proaktivní lidé, kam patříte vy?

04.11.2020

Registrace na webinář ZDARMA

Online seminář, který přiblíží psycho-koučovací techniky, které používáme v  kurzech hubnutí. 

Tyto techniky pomáhají lidem přenastavit jejich myšlení, přístup k jídlu a sportu, díky čemuž se jim daří docílit své optimální váhy a udržet ji bez jo-jo efektu. Vyzkoušejte si jednu z technik i vy - nyní ZDARMA na našem webináři.

DATUM

  • středa 2. prosince od 19 hodin (obsazeno)
  • středa 9. prosince od 19 hodin (obsazeno)
  • středa: 6. ledna 2021 od 19 hodin (obsazeno)
  • středa: 13. ledna 2021 od 19 hodin (obsazeno)

Délka: 30 min přednášky + 15 min prostoru na diskuzi (po skončení přednášky již nebude možné se k přednášce vrátit, vysíláme opravdu online, přijďte včas)

Po odeslání tohoto registračního formuláře vám pošleme potvrzení vaší registrace - tímto VÁM DRŽÍME MÍSTO, protože na každý webinář přihlašujeme maximálně 12 osob.

Cca 15 minut před začátkem semináře vám emailem pošleme link na online vysílání webináře prostřednictvím Google Meet. Zkontrolujte si tedy svou schránku, případně spam, ať vám nic neunikne. 

Technické informace:

Na počítač nebude potřeba nic instalovat, funguje v Chromu i Safari, jen budete potřebovat stabilní internetové připojení. Na mobilu či tabletu budete potřebovat stáhnout plugin (zdarma), proto je jednodušší sednout si k počítači. Je potřeba být přihlášen k vašemu Google účtu.

Těšíme se na viděnou a diskuzi s Vámi :-)