Profesní koučink

Profesní koučink: cesta k vyššímu výkonu

Profesní koučink

CITÁT: "Neznepokojuj se tím, že děláš chyby. Je to dobrý způsob, jak se něco naučit.", Robin S. Sharma

Doveďte potenciál své firmy až na vrchol!

Ať už jste týmový lídr, manažer nebo majitel firmy, moc dobře znáte touhu dosáhnout vytčeného cíle. Zdroje informací ze školení jsou důležité, ale někdy nestačí. Potřebujete pomocnou ruku, nebo průvodce, který vám pomůže prozkoumat problém do hloubky a udělat efektivní změnu.

Profesní koučink vám pomůže najít odpovědi: CO? PROČ? JAK?

Koučovací proces rozdmýchá tvůrčí vír, ve kterém se točí vaše vlastní schémata, postupy, logické operace i strategické myšlení s vašimi vášněmi, touhami a přáními. Víte tedy CO, tušíte PROČ a s koučem zjistíte i JAK. Koučink pomáhá zapojit nejprve vlastní mozek, cit a osobnost a ty pak propojit s informacemi zvenčí. A pak originálním způsobem rozjet váš vůz na plný plyn, zatímco jste se doposud pohybovali rychlostí a stylem parního válce.

Co umíme a nabízíme:

Školíme a koučujeme soft skills, psychohygienu, well-being, work-life balance, sebeobranu proti Burn-out syndromu, moje verze profesionála, autenticita a firemní kultura a další.

Objevte s námi způsoby, jak lépe motivovat zaměstnance i sebe samého. Naučte se, jak efektivněji organizovat čas, řešit konflikty a dělat další důležité změny. Získejte náhled na své chování a staňte se autentickým tvůrcem změny. Každý tým je tak dobrý, jak dobrý je jeho vůdce.

PROFESNÍ KOUČINK VÁM:

Ceny profesního koučinku viz ceník a odvíjí se od počtu sezení.
První návštěva je informativní, zdarma a je kratší. Může být u mne, nebo u vás, on-line na Google meet, v centru města, při chůzi v přírodě, budeme-li se již lépe znát. Po Praze a okolí do 30 km si neúčtuji cestovní náklady.