Profesní koučink
Profesní koučink: cesta k vyššímu výkonu

Profesní koučink

CITÁT: "Neznepokojuj se tím, že děláš chyby. Je to dobrý způsob, jak se něco naučit.", Robin S. Sharma

Doveďte potenciál své firmy až na vrchol

Ať už jste týmový lídr, manažer nebo majitel firmy, znáte touhu dosáhnout vytčeného cíle. Zdroje informací ze školení nestačí, potřebujete pomocnou ruku, průvodce, který se na věc podívá zvenčí.

Profesní koučink vám pomůže najít odpověď: CO? PROČ? JAK?

Koučovací proces rozdmýchá tvůrčí vír, ve kterém se točí vaše vlastní schémata, postupy, logické operace i strategické myšlení s vašimi vášněmi, touhami a přáními. Víte tedy CO, tušíte PROČ a s koučem zjistíte i JAK. Koučink pomáhá zapojit nejprve vlastní mozek, cit a osobnost a ty pak propojit s informacemi zvenčí. A pak originálním způsobem rozjet váš vůz na plný plyn, zatímco jste se doposud pohybovali rychlostí a stylem parního válce.

Role profesního kouče

Jako koučka se stanu průvodkyní vaším pracovním světem, nebudu vám říkat, co máte či nemáte dělat, na vše si přijdete sami. Vyslechnu vaše očekávání a společně najdeme cestu k cíli. Zaměříme se na to, aby tým, který vedete, využil svůj potenciál. Pomůžu vám objevit způsoby, jak lépe motivovat zaměstnance i sebe samého. Naučíme se, jak efektivněji organizovat čas, řešit konflikty a dělat důležité změny.

PROFESNÍ KOUČINK VÁM:

Ceny profesního koučinku jsou smluvní a odvíjí se od počtu sezení.
První návštěva je informativní, zdarma a je kratší. Může být u mne, nebo u vás, v centru města, při chůzi v přírodě, nebo po skypu, budeme-li se již lépe znát. Po Praze a okolí do 30 km si neúčtuji cestovní náklady.