Aktuality

Reálné příběhy ze života

Přečtěte si, co je nového

My, Zajíčkovi, nebojujeme, ale zkoušíme plynout. Netrváme na na tom, co nás rozděluje, ale na tom, co nás spojuje! V blízkosti nákazy cítíme výjimečnost našich vztahů a jsme pokornější. Mluvíme o všem bez obalu. Hodně se smějeme.

V 18:00 v tělocvičně se zrcadlem opět rozjíždíme naše 10 týdenní bloky cvičení ve sportcentru Hector v Malešicích.Tato kombinace rehabilitačních metod vede jak k odstranění obvyklých potíží sedavého způsobu života(zde působí preventivně), tak výrazně pozitivně ovlivňuje stav diagnóz : výhřez meziobratlové ploténky krčních i bederních, spondylióza,...

Orientace na vlastní pocity a instinkty a na to, co od nás žádají. Vyslyšení vnitřního hlasu vede k pocitu síly a o následná protiopatření ke kontrole situace. Už známe svou hodnotu.

Friedrich Nietzsche říká, že oběť i pachatel jsou spoluodpovědní za vývoj situace, ve které se vlastně oba partnersky nachází. Protože oběť svým nedostatečným pudem sebezáchovy dává agresorovi prostor k ovládnutí situace.

O umírání

04.06.2019

Jako už mnohokrát, objednala se na pondělní individuální hodinu čchi kungu "Ivana". Už u dveří jsem si všimla jisté sklíčenosti, která z ní, z tak obvykle veselé ženy, vyzařovala. Zeptala jsem se jí, jak se jí daří. Ona jen mávla rukou.