Aktuality

Reálné příběhy ze života

Přečtěte si, co je nového

V 18:00 v tělocvičně se zrcadlem opět rozjíždíme naše 10 týdenní bloky cvičení ve sportcentru Hector v Malešicích.Tato kombinace rehabilitačních metod vede jak k odstranění obvyklých potíží sedavého způsobu života(zde působí preventivně), tak výrazně pozitivně ovlivňuje stav diagnóz : výhřez meziobratlové ploténky krčních i bederních, spondylióza,...

Orientace na vlastní pocity a instinkty a na to, co od nás žádají. Vyslyšení vnitřního hlasu vede k pocitu síly a o následná protiopatření ke kontrole situace. Už známe svou hodnotu.

Friedrich Nietzsche říká, že oběť i pachatel jsou spoluodpovědní za vývoj situace, ve které se vlastně oba partnersky nachází. Protože oběť svým nedostatečným pudem sebezáchovy dává agresorovi prostor k ovládnutí situace.

O umírání

04.06.2019

Jako už mnohokrát, objednala se na pondělní individuální hodinu čchi kungu "Ivana". Už u dveří jsem si všimla jisté sklíčenosti, která z ní, z tak obvykle veselé ženy, vyzařovala. Zeptala jsem se jí, jak se jí daří. Ona jen mávla rukou.

Hana za mnou přišla na doporučení mé další klientky. Hned na úvod mě požádala o tykání. Souhlasila jsem. Vždy mi záleží na tom, aby se člověk cítil pohodlně a bezpečně. Vyhledala mě, protože se cítila dlouhodobě v bludném kruhu. Do života se jí vracely stále tytéž situace a stejní lidé.